Župnija Solčava

Župnijska obvestila od 03.08. do 16.08.2015. 2 Avgust, 2015. 1 Danes po sveti maši bodo naši ključarji prejeli škofijska potrdila o izvolitvi med ključarje. 2. Na župnijski. E-pošta lojze.ternarsiol.net. Žup soupr. VIKI KOŠEC iz Luč. Tel 03 838 40 43. KRISTUS KRALJ Logarska dolina. SVETI DUH POD OLŠAVO. Soglasje za objavljeno gradivo izdal gospod Alojz Ternar.

OVERVIEW

The web page zupnija-solcava.si presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have parsed seven pages inside the web site zupnija-solcava.si and found zero websites linking to zupnija-solcava.si.

ZUPNIJA-SOLCAVA.SI TRAFFIC

The web page zupnija-solcava.si is seeing varying quantities of traffic all round the year.
Traffic for zupnija-solcava.si

Traffic ranking (by month) for zupnija-solcava.si

Traffic ranking by day of the week for zupnija-solcava.si

WHAT DOES ZUPNIJA-SOLCAVA.SI LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of zupnija-solcava.si Mobile Screenshot of zupnija-solcava.si Tablet Screenshot of zupnija-solcava.si

ZUPNIJA-SOLCAVA.SI SERVER

Our crawlers revealed that a single page on zupnija-solcava.si took nine hundred and six milliseconds to download. I could not observe a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
212.44.99.2

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We caught that zupnija-solcava.si is utilizing the Apache/2.2.3 (CentOS) server.

Župnija Solčava

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page has the following on the homepage, "1 Danes po sveti maši bodo naši ključarji prejeli škofijska potrdila o izvolitvi med ključarje." I saw that the web site also said " Tel 03 838 40 43." They also said " Soglasje za objavljeno gradivo izdal gospod Alojz Ternar."

ANALYZE SUBSEQUENT BUSINESSES

.Zupnija Sostanj.

V združeni župniji živi približno osem tisoč prebivalcev, večina se jih opredeljuje za pripadnike Rimo-. Tu se tvori skupnost, ki si želi biti domača, ljudem prijazna, predvsem pa Bogu všečna. Župnija spada v občino Šoštanj, od leta 1789-. 2006 je bila sestavni del lavantinsko-. Od leta 1980 župnijo vodi župnik. Pa prijetno brskanje želimo! Duhovne vaje za birmance;. Naša združena župnija je prisot.

20. NEDELJA MED LETOM Župnija Spodnja Idrija

Prg 9,1-6; Ef 5,15-20; Jn 6,51-58. Kaj pomeni ostati razume vsak, ki čuti, da ostaja prisoten v mislih drugega, čeprav ju ločijo razdalje.

Župnija Stari trg pri Ložu

Če gesla ne spreminjate, pustite prazno. Miklavž v Starem trgu in na Babnem polju. Župnija Stari trg pri Ložu. Molitvena skupina - Prenova v Duhu. MOLITVENA SKUPINA - PRENOVA V DUHU . Dogodki v naši župniji v mesecu a . Verski tisk za leto 2015. Cenik verskega tiska za leto 2015 . Obveščamo vas, da je televizijski . Krščevanje v Starem trgu je vsako . Ko je imel Janezek šest let, je sp .

Župnija Suha

Straši obveščamo Vas, da so fotografije poletnega oratorija 2015 z naslovom HOČEM BITI SVET dostopne v galeriji. Poletni oratorij 2015 na Suhi bo od 6.